Ukázka horoskopu 1.

Žena, 39 let.

Narození ve znamení býka, kterému vládne Venuše, jež je ve svém znamení. Venuše v býku ví, co uspokojuje její smysly, má ráda pohodlí a krásné věci, může dobře zpívat nebo se zabývat uměním. Ascendent je v raku, jemuž vládne Luna, která je také ve svém znamení, a tedy povýšena. Rak se projevuje vysokou emocionalitou, kterou ovšem schovává pod tvrdou slupkou, aby nebyl svým okolím raněn. Neukazuje svoje pocity a může se jevit jako tvrdý a bez citů.

V tomto horoskopu je důležitá především pozice Luny ve 12. domě, která je velmi náročná a ukazuje na určité psychické potíže (citlivost až přecitlivělost). Matka je vnímána jako slabá a vzdálená, ale klientka se s ní identifikuje jako se ženou. Navíc je zde kvadratura Pluta a Luny, což poukazuje na rodové kořeny lunárního tématu. Je zde zvláštní symbióza matka - dcera, dcera se ztotožňuje s matkou a nežije svůj vlastní autentický život. Luna s plutem ukazuje na to, že další generace nahrazuje nežitý scénář svých rodičů. Je zde touha Luny se předvést na veřejnosti a dokázat něco rodičům - být úspěšnou superženou a supermatkou. Hlavním úkolem tedy je začít žít svůj autentický život, ne život matky a jejích představ. Luna je ve 12. domě, který je v rybách, jimž vládne Neptun. To nám dává možnost využít energie Neptuna jako je imaginace, tvořivost, fantazie, divadlo, hudba, pohádky, duševní život a především hlubinná psychologie, psychosomatika.

Hrot 10. domu, tj. MC je v rybách, které odpovídají Neptunu. To znamená, že povolání klientky vládne Neptun, který se nachází v 5. domě spojený s tvořivostí. Týká se to tedy psychologie a zdraví, což je psychosomatika. Pro klientku je důležité studovat svou vlastní psýchu, skrze rodinu, skrze vlastní autenticitu, skrze vzpomínky.

Vzhledem ke kvadratuře Lility na Marta, který je v konjunkci se Saturnem, je také důležité posílit Marta, který je v 1. domě. Lilita totiž se svou zlou a pomstychtivou energií Marta zmanipuluje a stane se jejím nástrojem. Marta, který je v tomto horoskopu v 1. domě v raku můžeme podpořit pravidelnými akčními činnostmi konanými po ránu, nejlépe cvičení doma nebo akční péče o rodinu (příprava snídaně, svačin,...) - spojení Marta s Lunou ve 12. domě. Mars v raku se také věnuje emocionálním vzpomínkám  - je naším průvodcem na cestě do minulosti.

A ještě mnoho dalšího :-).